ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

Забезпечення післявоєнного відновлення та розвитку України

Загальна професійна (сертифікатна) програма
Джерело фінансування - Iнші умови
Форма навчання - Дистанційна
Погоджено з НАДС - Наказ НАДС від 14 червня 2024 р. № 94-24
Напрям:
  • підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорії «В» (не рідше одного разу на три роки)
  • Забезпечення післявоєнного відновлення та розвитку України
Компетентності:
  • Виконання на високому рівні поставлених завдань
  • Знання законодавства
  • Командна робота та взаємодія
  • Комунікація та взаємодія
  • Професійні знання

Опис програми:

ЗАГАЛЬНА МЕТА

Підвищення рівня професійної компетентності слухачів для забезпечення ефективної участі у післявоєнному відновленні та сталому розвитку України. Програма спрямована на надання слухачам глибокого розуміння викликів, які виникають у післявоєнному періоді, надання необхідних знань та інструментів для розробки та реалізації стратегій, спрямованих на відновлення економічного потенціалу, соціальної стабільності та розбудову інституцій

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ:

Знання: досвіду відновлення країн після війни; процесу впровадження реформи державного управління в контексті євроінтеграції; фінансової, консультативної та інших форм підтримки бізнесу; потенційних сфер розвитку та можливостей для бізнесу в післявоєнний період; пріоритетів та методів реалізації інвестиційної та фінансової стратегій відновлення України; методів та інструментів фінансування “зеленої” економіки складових державної політики цифрового розвитку безпекових моделей країн світу і потенціалу безпекових гарантій для України на інтеграційному шляху до ЄС та НАТО на етапі післявоєнного відродження національної економіки; особливостей комунікацій щодо відновлення країни новітніх інноваційних і цифрових технологій відновлення країни.

Уміння: оцінити прямі збитки фізичної інфраструктури, непрямі втрати економіки та потреби у відновленні країни; оцінювати  ефективність впровадження реформи державного управління та розуміти місце органів публічного управління у цьому процесі; аналізувати безпекове середовище та враховувати безпекову компоненту рішень державної служби у повоєнний час; оцінювати можливості використання інновацій та цифрових технологій для відновлення України.

Навички: планування та управління ризиками в умовах нестабільного бізнес-середовища у повоєнний період; відбору ключових чинників ESG для розробки стратегії фінансування проєктів відновлення; визначати пріоритетні напрямки реалізації проєктів для повоєнного відновлення, розробляти та реалізовувати проєкти; діагностики безпекової складової розвитку суспільства та відстоювання національних інтересів України на різних рівнях державного управління у період відновлення економіки країни після війни; проєктування інноваційних рішень та використання цифрових технологій з метою відновлення країни.

ЗМІСТ ПРОГРАМИ

Модуль 1. План модернізації України: світовий досвід та національні реалії

Модуль 2. Реформа державного управління як елемент європейської інтеграції України та її післявоєнного відновлення

Модуль 3. Модель відновлення українського бізнесу у повоєнний період

Модуль 4. Синергія цифрової та зеленої трансформації для повоєнного економічного стрибка України

Модуль 5. Публічне управління в умовах післявоєнної відбудови України

Модуль 6. Безпекова модель розвитку України після війни

Модуль 7. Комунікації для відновлення: взаємодія зі стейкхолдерами, нова дипломатія

Модуль 8. Цифрові технології  відновлення економіки країни

Додаткова інформація:

Для ознайомилення з програмою курсу клікніть на цей текст.

Шановні потенційні слухачі, будь ласка, перевіряйте вашу електронну пошту, для отримання відповіді від нас (вона може бути у спамі).

Всі заняття в дистанційній формі з використанням платформи ZOOM. Передбачено можливість навчання у асинхронному режимі.

За результатами навчання видається електронний сертифікат, який буде знаходитися в Вашому особистому кабінеті на порталі управління знаннями НАДС.

Інформація, щодо умов навчання, оформлення документів, наявності вільних місць та отримання сертифікатів за телефоном: +38 (066) 504 5023 - Софія Мамаєнко, фахівець по роботі з документами Центру кар'єрного та професійного розвитку.  

Загальні питання за телефоном: +38 (096) 672 6022 - Наталія Ізмайлова, керівниця Центру кар’єрного та професійного розвитку.  

 

Додаткова інформація на сторінці Центру КПР Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг). 

https://www.duet.edu.ua/ua/centr/karers/content/10


Цільова група:

Категорії посад державної служби: В


Обсяг програми (кредити ЄКТС): 2.4

Набір на програму не розпочато.

Викладачі на програмі

  • 4.98

    відгуків: 162

    Ізмайлова Наталія кандидат наук

    Педагогічний стаж у закладі вищої освіти - більше 25 років. Гарант освітньої програми Бакалавр зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Співавторка кількох програм підвищення кваліфікації. Детальніше
  • 4.97

    відгуків: 131

    Максимова Ірина кандидат наук

    Педагогічний стаж в закладах вищої освіти - 10 років. Викладає авторські курси з цифрової економіки, інформаційної аналітики, глобальної економіки, євроінтеграції та інші. Є співавторкою програм підвищення кваліфікації. Детальніше
Місце проведення навчання

м. Кривий Ріг, пл.Визволення, 2

Дніпропетровська

Інші програми за цим напрямом