БІБЛІОТЕКА

Політична освіта публічних службовців в Україні

Публічне управління

Загальною метою посібника є формування стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, правову державу, систему органів державної влади, політичні партії та партійні системи, права і обов’язки громадян і державних службовців, етику поведінки державних службовців, взаємодію з громадськістю, комунікацію, командоутворення.

Гнучкі умови праці державних службовців. Міжнародний досвід

Управління персоналом

У книзі розглянуто міжнародний досвід щодо форм гнучких умов праці, які певною мірою надають самостійність працівникам щодо вибору годин, графіків та/або місця роботи.

HOW-TO, АБО ПОСІБНИК РЕФОРМАТОРА

Управління змінами

«“How-to, або посібник реформатора” - це універсальне видання Національної ради реформ, яке детально презентує як напрямки діяльності Ради та її досягнення за 2 роки, так і крок за кроком пояснює процес імплементації реформ в Україні на найвищому рівні. Поєднуючи в собі новітні практики, основні досягнення та повчальний досвід останніх років, цей посібник є своєрідною дорожньою картою для майбутніх та теперішніх реформаторів. Це видання - результат кропіткої та наполегливої командної роботи Національної ради реформ, і я щасливий бути частиною цієї команди, представляючи провідну бізнес-спільноту України.» - Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.