БІБЛІОТЕКА

Довідник безбар’єрності

Безбар'єрність

Довідник безбар’єрності - гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

Перелік пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфікації

Публічне управління

Переліки пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування за загальними професійними (сертифікатними) програмами та короткостроковими програмами

Посібник з інструментів впровадження гендерного підходу на державній службі

Гендерна рівність

Цей посібник розроблений експертами Проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з НАДС та Міністерством соціальної політики України. Він має на меті створити в державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування необхідні компетенції щодо виявлення потреб різних груп жінок і чоловіків. Розробники упевнені, що він стане у нагоді публічним службовцям як практичний інструмент для інтеграції гендерного підходу під час розроблення політик та програм. А також для забезпечення принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах державного управління.

Політична освіта публічних службовців в Україні

Публічне управління

Загальною метою посібника є формування стійкої системи знань про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, правову державу, систему органів державної влади, політичні партії та партійні системи, права і обов’язки громадян і державних службовців, етику поведінки державних службовців, взаємодію з громадськістю, комунікацію, командоутворення.

Гнучкі умови праці державних службовців. Міжнародний досвід

Управління персоналом

У книзі розглянуто міжнародний досвід щодо форм гнучких умов праці, які певною мірою надають самостійність працівникам щодо вибору годин, графіків та/або місця роботи.

HOW-TO, АБО ПОСІБНИК РЕФОРМАТОРА

Управління змінами

«“How-to, або посібник реформатора” - це універсальне видання Національної ради реформ, яке детально презентує як напрямки діяльності Ради та її досягнення за 2 роки, так і крок за кроком пояснює процес імплементації реформ в Україні на найвищому рівні. Поєднуючи в собі новітні практики, основні досягнення та повчальний досвід останніх років, цей посібник є своєрідною дорожньою картою для майбутніх та теперішніх реформаторів. Це видання - результат кропіткої та наполегливої командної роботи Національної ради реформ, і я щасливий бути частиною цієї команди, представляючи провідну бізнес-спільноту України.» - Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.