ПЕРЕХІД ДО СТАНДАРТІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В КЛЮЧОВИХ СФЕРАХ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Перехід до стандартів Європейського Союзу в ключових сферах публічного управління та адміністрування

Загальна професійна (сертифікатна) програма
Джерело фінансування - Iнші умови
Форма навчання - Дистанційна
Погоджено з НАДС - наказ НАДС від 13 червня 2023 р. № 86-23
Напрям:
  • підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» (не рідше одного разу на три роки)
  • підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорії «В» (не рідше одного разу на три роки)
  • підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування (не рідше одного разу на три роки)
  • Європейська інтеграція
Компетентності:
  • Виконання на високому рівні поставлених завдань
  • Впровадження змін
  • Комунікація та взаємодія
  • Прийняття ефективних рішень
  • Професійні знання
  • Сприйняття змін

Опис програми:

ЗАГАЛЬНА МЕТА

Підвищення рівня професійної компетентності та фахового застосування в практичній діяльності знань, вмінь та навичок державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо інституційної структури та урядування в ЄС, права ЄС, формування ключових політик в Україні в контексті євроінтеграції.

 

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ:

Знання: інституційної структури ЄС та процедури прийняття рішень; знання та розуміння основ права ЄС; стандартів Європейського Союзу та змісту державної політики України у сфері сталого розвитку; сутності, принципів та напрямів регіональної політики ЄС;  міжнародних соціальних стандартів, системи соціальних гарантій ЄС, механізму взаємодії з національними соціальним законодавством; теоретичних та прикладних засад вироблення ґендерної політики та організаційних аспектів прийняття управлінських рішень; складових кліматичної політики ЄС та України та напрямів їх інтеграції ;основ ділових комунікацій, їх видів, сутності, функцій та форм.

Уміння: оцінювати ефективність застосування фінансових механізмів регіональної політики на національному та наднаціональному рівнях у ЄС; оцінювати сучасний стан соціальної захищеності населення в Україні та країнах ЄС; володіти практичними навичками організації та методики справляння податків та податкових платежів країн — членів ЄС та України;         інтегрувати гендерний підхід в систему управління та адміністрування; визначати стратегію кліматично орієнтованого розвитку в контексті євроінтеграції та розуміти місце органів публічного управління у цьому процесі; вірно висловлювати свої думки в усній і писемній формі в процесі міжособистісної і групової взаємодії.

Навички: планування заходів з реалізації стратегії сталого розвитку на рівні публічної (місцевої) служби; визначати основні регіональні, наднаціональні, глобальні проблеми та ризики, які впливають на перспективи регіонального розвитку ЄС; визначати шляхи та напрямки розвитку державної регіональної політики України (євроінтеграційний шлях України); визначення стратегічних пріоритетів соціальної політики України в умовах інтеграційних процесів; вміти розробляти шляхи удосконалення податкової політики в Україні в контексті євроінтеграційних пріоритетів; визначати необхідні складові цифрового забезпечення зеленої трансформації відповідно до стандартів кліматичної нейтральності ЄС; розробляти обґрунтовані управлінські рішення з урахуванням питань європейської інтеграції, гендерної рівності; оцінювати політичні, соціальні, економічні та екологічні наслідки варіантів рішень; організації та проведення ділових бесід, переговорів, презентацій, нарад, брифінгів.

 

ЗМІСТ ПРОГРАМИ

Модуль 1. ЄС сьогодні: напрямки співпраці та адаптації роботи державних інституцій

Модуль 2. Політики Європейського Союзу: можливості для національного розвитку

Модуль 3.  Правові основи адаптації законодавства України до Європейських стандартів

Модуль 4.  Державна політика сталого розвитку в контексті інтеграції України до ЄС

Модуль 5. Ділова англійська мова (тренінг)

Модуль 6. Формування соціальної політики України в контексті інтеграції до ЄС

Модуль 7. Формування податкової політики України в контексті інтеграції до ЄС

Модуль 8. Формування гендерної політики в сфері публічного управління в контексті євроінтеграції

Модуль 9. Інтеграція кліматичних політик України та ЄС: нормативний, управлінський та цифровий вимір

Додаткова інформація:

Ознайомитися з програмою курсу.

Шановні потенційні слухачі, будь ласка, перевіряйте вашу електронну пошту, для отримання відповіді від нас (вона може бути у спамі).

Всі заняття в дистанційній формі з використанням платформи ZOOM. Передбачено можливість навчання у асинхронному режимі.

За результатами навчання видається електронний сертифікат, який буде знаходитися в Вашому особистому кабінеті на порталі управління знаннями НАДС.

Інформація, щодо умов навчання, оформлення документів, наявності вільних місць та отримання сертифікатів за телефоном: +38 (066) 504 5023 - Софія Скворцова, фахівець по роботі з документами Центру кар'єрного та професійного розвитку.  

Загальні питання за телефоном: +38 (096) 672 6022 - Наталія Ізмайлова, керівниця Центру кар’єрного та професійного розвитку.  

 

Додаткова інформація на сторінці Центру КПР Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг). 

https://www.duet.edu.ua/ua/centr/karers/content/10


Цільова група:

Категорії посад державної служби: Б В

Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI VII


Обсяг програми (кредити ЄКТС): 2.4

Набір на програму не розпочато.

Викладачі на курсі

  • Вишневська Кіра кандидат наук

    Протягом останніх сімнадцяти років працює на кафедрі іноземних і ділової української мови МН та МЕ КЕІ КНЕУ ім.Вадима Гетьмана Детальніше
  • Шелудякова Наталія кандидат наук

    Має 8-річний досвід викладання у закладах вищої освіти. Викладає авторські курси з глобальних комунікацій, стратегічних комунікацій, європейської інтеграції, міжнародних відносин та світової політики. Є розробником та тренером тренінгових програм з основ європейської політики, медіаграмотності, візуальних комунікацій. Детальніше
  • 4.98

    відгуків: 101

    Ізмайлова Наталія кандидат наук

    Педагогічний стаж у закладі вищої освіти - більше 25 років. Гарант освітньої програми Бакалавр зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Співавторка кількох програм підвищення кваліфікації. Детальніше
  • 4.98

    відгуків: 51

    Слюсаренко Катерина кандидат наук

    20 років досвіду викладацької діяльності на різних посадах: асистент, доцент, завідувач кафедри, директор ННІ. Викладання дисциплін та тренерська діяльність в сфері комунікацій, медіації, корпоративної соціальної відповідальності, соціального підприємництва, проєктного менеджменту. Детальніше
  • 4.96

    відгуків: 74

    Максимова Ірина кандидат наук

    Педагогічний стаж в закладах вищої освіти - 10 років. Викладає авторські курси з цифрової економіки, інформаційної аналітики, глобальної економіки, євроінтеграції та інші. Є співавторкою програм підвищення кваліфікації. Детальніше
  • 4.95

    відгуків: 47
  • 4.93

    відгуків: 92

    Васильчук Ірина доктор наук

    Педагогічний стаж більше 35 років Детальніше
Місце проведення навчання

м. Кривий Ріг, пл.Визволення, 2

Дніпропетровська