ЗАГАЛЬНА МЕТА.
Формування у слухачів сучасних умінь і навичок щодо реалізації державної політики цифрового розвитку, вибору підходів та інструментів для впровадження проєктів діджиталізації та посилення ролі держави у їх забезпеченні, використання цифрової дипломатії та інструментів цифрової комунікації у секторі публічного управління.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ:
Знання: сутності та складових цифрового розвитку держави; цілей та інструментів державної політики цифрового розвитку; світових підходів щодо державної підтримки розвитку цифрової економіки; сутності розвитку Е-Демократії та цифрового уряду; сутності, можливостей та дієвих інструментів цифрової дипломатії як складової державної політики цифровізації; проблематики дезінформації та її впливу на цифрову комунікацію держави; загальних стратегій цифрової комунікації державних структур.
Уміння: визначати інституційні, технологічні, екосистемні та функціональні можливості та бар'єри на шляху реалізації проектів цифрового розвитку; формувати стратегії цифрового розвитку та обирати модель державної підтримки для їх реалізації; інтегрувати європейський та світовий досвід щодо питань державної політики цифрового розвитку на місцевому рівні; налагоджувати цифрові комунікації між органами публічного управління та адміністрування й суспільством як складової державної політики цифрового розвитку; визначати напрямки державної політики у сфері цифрових фінансів та електронної комерції.
Навички: аналізувати можливості, зокрема здійснювати SWOT-аналіз та будувати матрицю сценаріїв, для оцінювання проектів цифрової трансформації з позиції органів публічного управління та адміністрування; працювати з документами та інформаційними ресурсами з питань цифрового розвитку України; використовувати інструменти цифрової дипломатії для реалізації державної політики цифрового розвитку; влучно висловлювати думки для успішного розв’язання проблем і завдань у професійній діяльності; здійснювати професійну діяльність і приймати обґрунтовані рішення, керуючись засадами соціальної відповідальності, правових та етичних норм
ЗМІСТ ПРОГРАМИ:
Тема 1. Цифровий розвиток країни: економіка, суспільство, державний сектор
Тема 2. Сценарії цифрового розвитку України та варіанти державної політики для їх реалізації
Тема 3. Інтеграція технологій державного управління та фінансів як світовий тренд державного регулювання (GovTech та FinTechmodel)
Тема 4. Цифрова дипломатія в контексті державної політики діджиталізації
Тема 5. Стратегії цифрової комунікації державних структур в умовах дезінформації
Ознайомитися з програмою курсу.
Шановні потенційні слухачі, будь ласка, перевіряйте вашу електронну пошту, для отримання відповіді від нас (вона може бути у спамі).
Всі заняття в дистанційній формі з використанням платформи ZOOM. Передбачено можливість навчання у асинхронному режимі.
За результатами навчання видається електронний сертифікат, який буде знаходитися в Вашому особистому кабінеті на порталі управління знаннями НАДС.
Інформація, щодо умов навчання, оформлення документів, наявності вільних місць та отримання сертифікатів за телефоном: +38 (066) 504 5023 - Софія Скворцова, фахівець по роботі з документами Центру кар'єрного та професійного розвитку.
Загальні питання за телефоном: +38 (096) 672 6022 - Наталія Ізмайлова, керівниця Центру кар’єрного та професійного розвитку.
Додаткова інформація на сторінці Центру КПР Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг). https://www.duet.edu.ua/ua/centr/karers/content/10
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
м. Кривий Ріг, вул.Медична, 16
Дніпропетровська
Сумський державний університет
Академія Радник
Державний податковий університет
відгуків: 91
Слюсаренко Катерина кандидат наук
відгуків: 131
Максимова Ірина кандидат наук
Пурій Ганна кандидат наук
Супрун Анатолій кандидат наук
Шелудякова Наталія кандидат наук