ЗАГАЛЬНА МЕТА
Формування в слухачів умінь і навичок щодо організації та здійснення публічного управління з урахуванням вимог сучасних кліматичних політик України та ЄС, а також можливостей діджиталізації у досягненні кліматичної сталості національної економіки з використанням інноваційних еко-цифрових розробок, принципів «зеленого» фінансування, інструментів кліматичного менеджменту та імплементації дієвих кліматичних комунікацій в інституціях публічної влади.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ:
Знання: Стратегічних напрямів державного управління у напрямку адаптації та мітігації до змін клімату; Концепції та трендів кліматично-нейтральної економіки; Підходів кліматичного менеджменту; Принципів ESG в управлінні; Концепції сталої діджиталізації; Можливостей діджиталізації у досягненні цілей кліматичного управління; Особливостей сталого фінансування та його можливості; Нових стандартів та регуляторних механізмів ЄС у сфері кліматично-нейтральної економіки; Підходів до кліматичних комунікацій у публічній сфері.
Уміння: Розробляти стратегії цифрового-зеленого переходу задля досягнення кліматично орієнтованих цілей; Планувати ресурсне забезпечення цифрового-зеленого переходу; Будувати стратегію розвитку відповідно до фокусу ESG; Застосовувати світові практики подвійних цифрових-кліматичних проєктів та будувати напрямки їх інтеграції відповідно до національної специфіки; Обирати критерії для визначення проєктів з кліматичної сталості; Організовувати та проводити комунікаційну взаємодію у сфері кліматичного управління.
Навички: Використання інформаційних інтернет-платформ для аналізу міжнародних практик кліматичного управління, зелених фондів та трекінгу прогресу; Використання інструментів зеленого маркетингу та менеджменту; Визначення ESG-чинників для прийняття інвестиційних рішень; Застосування елементів регуляторних механізмів ЄС, зокрема торгівлі викидами та CBAM; Застосування комунікаційних інструментів для побудови ефективних комунікацій у сфері кліматичного управління.
ЗМІСТ ПРОГРАМИ
Тема 1. “Кліматично-нейтральна економіка” як світовий орієнтир державних політик
Тема 2. Система кліматичного менеджменту та маркетингу: дієві кейси
Тема 3. Кліматичні комунікації в публічній площині: автономний та цифровий вимір
Тема 4. Цифрові рішення та платформи для кліматичного управління
Тема 5. Фінансування зеленої економіки та проєктів кліматичної сталості.
Тема 6. Запровадження СВАМ: виклики для України та ЄС
Ознайомитися з програмою курсу.
Шановні потенційні слухачі, будь ласка, перевіряйте вашу електронну пошту, для отримання відповіді від нас (вона може бути у спамі).
Всі заняття в дистанційній формі з використанням платформи ZOOM. Передбачено можливість навчання у асинхронному режимі.
За результатами навчання видається електронний сертифікат, який буде знаходитися в Вашому особистому кабінеті на порталі управління знаннями НАДС.
Інформація, щодо умов навчання, оформлення документів, наявності вільних місць та отримання сертифікатів за телефоном: +38 (066) 504 5023 - фахівець по роботі з документами Центру кар'єрного та професійного розвитку.
Загальні питання за телефоном: +38 (096) 672 6022 - Наталія Ізмайлова, керівниця Центру кар’єрного та професійного розвитку.
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: I II III IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
м. Кривий Ріг, пл. Захисників України, 2
Дніпропетровська
Сумський державний університет
Академія Радник
Кропивницький інститут державного та муніципального...
відгуків: 163
Ізмайлова Наталія кандидат наук
відгуків: 92
Слюсаренко Катерина кандидат наук
відгуків: 132
Максимова Ірина кандидат наук
відгуків: 149
Васильчук Ірина доктор наук