ЗАГАЛЬНА КОРОТКОСТРОКОВА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ»

Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації «Інформаційна безпека в системах електронного урядування»

Загальна короткострокова програма
Джерело фінансування - Безкоштовно
Напрям:
  • Інформаційна безпека а (з включенням тем щодо гібридних загроз, боротьби з дезінформацією та маніпулятивним контентом)

Опис програми:

Мета програми: формування в учасників професійного навчання компетентностей із забезпечення захисту інформації в системах е-урядування та безпечної роботи з інформаційними ресурсами комп’ютерних мереж органів влади та мережі Інтернет.

Професійні компетентності:  знання законодавства у сфері реалізації електронного урядування; професійні знання щодо роботи з інформаційними ресурсами органів публічного управління; прийняття ефективних рішень щодо забезпечення захисту інформації; особистісні компетенції.

Форма навчання: очна, змішана (очно-дистанційна).

Обсяг програми: 0,67 кредиту ЄКТС.

Структура програми:  Тема 1. Поняття та зміст інформаційної безпеки у системі електронного урядування; Тема 2. Загрози інформаційній безпеці в системах електронного урядування; Тема 3. Шкідливе програмне забезпечення; Тема 4. Методи та засоби для забезпечення інформаційної безпеки; Тема 5. Принципи безпечної роботи в інформаційно-телекомунікаційних системах.

Очікувані результати навчання:

знання: законодавчої, нормативно-правової бази України та вимог міжнародних стандартів і практик щодо інформаційної безпеки; концепції інформаційної безпеки держави та підходів щодо захисту даних в інформаційно-телекомунікаційних системах; методів та засобів оцінювання й забезпечення необхідного рівня захищеності інформації; організаційних заходів захисту інформації;

уміння: аналізувати основні законодавчі та інші нормативно-правові акти щодо електронного урядування та інформаційної безпеки; застосовувати норми чинного законодавства, що регулюють інформаційну сферу та інформаційну безпеку в практичній діяльності; виявляти та оцінювати можливі загрози та дестабілізуючі чинники інформаційним ресурсам; застосовувати сучасні методи та засоби захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності; планувати організаційні заходи, що проводяться при захисті інформації;

навички: дотримання правил безпечної роботи в інформаційно-телекомунікаційних системах з урахуванням принципів інформаційної безпеки; аналізу рівня захищеності інформаційних систем органів влади; практичного використання програмних та програмно-апаратних засобів захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах.

Гіперпосилання на сторінку вебсайту провайдера: https://www.wunu.edu.ua/pdf/nnipu/prog_16.pdf

Додаткова інформація:

Програма затверджена наказом ректора ЗУНУ від 25 лютого 2021 року № 83 та погоджена НАДС,

наказ від 23 березня 2021 року №49-21.


Цільова група:

Категорії посад державної служби: Б В

Категорії посад в органах місцевого самоврядування: I II III IV V VI VII

Вимоги до учасників навчання:
наявність ступеня бакалавра, спеціаліста або магістра


Обсяг програми (кредити ЄКТС): 0.67

Набір на програму не розпочато.

Викладачі на курсі

  • Шевчук Руслан доктор філософії / доктор мистецтва

    Досвід викладання понад 20 років. Автор навчальних курсів із дисципліни галузі знань "Інформаційні технології", зокрема "Безпека програм та даних", "Методи та засоби захисту програмного забезпечення", "Безпека інформаційних систем", "Основи інформаційних технологій" та інших. Детальніше
  • Герчаківський Святослав Дем'янович доктор філософії / доктор мистецтва

    Стаж викладацької роботи 19 років Детальніше
Місце проведення навчання

м. Тернопіль вул. Львівська, 11

Тернопільська

Інші програми за цим напрямом