Загальна мета: Формування та удосконалення професійних компетентностей державних службовців щодо впровадження та застосування цифрових технологій у різних галузях публічного сектору; оновлення знань та розвиток умінь і навичок, необхідних для успішного використання Google Workspace як інтегровану платформу для організації робочих процесів, спільної роботи та ефективного комунікування у цифровому середовищі; ознайомлення учасників навчання з ефективним використанням цифрової безпеки та кібергігієни під час воєнного стану; розуміння важливості мовленнєвих аспектів у цифровому середовищі та оволодіння цифровим етикетом для ефективної комунікації та взаємодії в онлайн-середовищі.
Структура програми
Тема 1. Впровадження та застосування цифрових технологій в публічному секторі.
Тема 2. Робоче цифрове середовище Google Workspace для публічного службовця. Організація роботи в цифровому середовищі з цифровими інструментами.
Тема 3. Цифрова безпека та кібергігієна публічного службовця на робочому місці в умовах воєнного стану.
Тема 4. Цифровий етикет публічних службовців. Правила взаємодії у цифровому просторі: мовленнєвий аспект.
Очікувані результати навчання
Знання:
· основних понять та принципів цифрової трансформації в публічному секторі, включаючи роль цифрових технологій у модернізації державного управління та підвищенні якості обслуговування громадян;
· основних компонентів та функціоналу Google Workspace для організації роботи в цифровому середовищі;
· основних аспектів цифрового етикету у віртуальному середовищі.
Уміння:
· використовувати цифрові інструменти Google Workspace, такі як Gmail, Google Drive, Google Calendar тощо, для організації своєї роботи;
· виявляти фішингові атаки;
· розвивати навички цифрової безпеки та кібергігієни.
Навички:
· ефективної комунікації в цифровому середовищі, включаючи мовленнєву культуру у використанні електронної пошти, месенджерів, соціальних мереж та медіаплатформ;
· управління власною цифровою репутацією та вміння реагувати на негативні ситуації в цифровому просторі з метою підвищення професійної репутації та успішної комунікації з громадськістю.
Профіль програми розміщено на офіційному веб-сайті Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Київського національного університету імені Тараса Шевченка за посиланням: https://ipacs.knu.ua/?lang=ukr&tip=dop&tipn=Page&page=364
Для успішного проходження навчання Вам необхідно: Подати заявку на Порталі управління знаннями.
Звертаємо Вашу увагу, що Портал управління знаннями приймає заявки в обмеженій кількості в залежності від наявності вільних місць.
Перед реєстрацією перевірте актуальність даних у Вашому особистому кабінеті (назва установи, категорія посади, посада (вказується повністю), номер телефону, електронна адреса).
Реєстрація на програму закінчується за 2 (два) робочих дні до дати початку навчання.
Зважаючи на реалізацію програми в форматі вебінару, навчальне місце учасника програми має відповідати таким технічним вимогам:
1. Наявність відеокарти та камери.
2. Наявність мікрофону.
3. Наявність інтернет зв’язку із швидкістю не менше ніж 20 Мбіт/с.
Категорії посад державної служби: Б В
Набір на програму не розпочато.
вул. Академіка Ромоданова, 12/2
Київ
Сумський державний університет
Академія Радник
Державний податковий університет