Загальна мета
Підвищення загального рівня знань державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо організаційно-правових засад надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування; опанування законодавства щодо надання адміністративних послуг; здатність на належному рівні виконувати посадові обов’язки; формування вмінь управління процесами надання адміністративних послуг у період війни.
Перелік професійних компетентностей, на підвищення рівня яких спрямовано програму
професійні знання щодо застосування механізмів розвитку системи надання адміністративних послуг у період воєнного стану, знання законодавства у сфері надання адміністративних послуг, комунікація та взаємодія
Очікувані результати навчання
За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:
Знання:
нормативно-правових засад надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану;
особливостей надання адміністративних послуг в територіальних громадах з різною кількістю населення;
особливостей провадження господарської діяльності суб’єктами підприємницької діяльності в умовах воєнного стану шляхом декларування на порталі Дія та через центри надання адміністративних послуг;
інформаційної безпеки та особливості при роботі з реєстрами державних службовців/службовців органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.
Уміння:
формулювати пропозиції щодо узгодження норм профільних нормативно-правових актів, які регулюють надання адміністративних послуг із Законом України «Про адміністративні послуги»;
надавати суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій відповідно до вимог та порядку надання адміністративних послуг.
Навички:
розробляти пропозиції щодо удосконалення чинної нормативно-правової бази з питань надання адміністративних послуг на основі виявлених ознак її недосконалості за результатами вивчення та аналізу діючих нормативно-правових документів та існуючої практики у сфері надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану;
організовувати надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування з дотриманням принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг з особливостями в умовах воєнного стану
Структура програми
Тема 1. Розвиток системи надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування у період воєнного стану.
Тема 2. Нормативно-правове регулювання діяльності центрів надання адміністративних послуг, організація їх надання та особливості, які регулюються в умовах воєнного стану.
Тема 3. Особливості надання адміністративних послуг в територіальних громадах з різною кількістю населення та тимчасово переміщених осіб в наслідок військових дій.
Тема 4. Розвиток системи надання адміністративних послуг в умовах проведення подальшої децентралізації.
Тема 5. Шляхи оптимізації надання адміністративних послуг та спрощення процедур їх надання у період воєнного стану.
Профіль програми розміщено на офіційному веб-сайті Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Київського національного університету імені Тараса Шевченка за посиланням:
https://ipacs.knu.ua/pages/dop/389/files/ff73df34-2264-4754-aaee-e0122998101d.pdf
Для успішного проходження навчання Вам необхідно:
Подати заявку на Порталі управління знаннями.
Звертаємо Вашу увагу, що Портал управління знаннями приймає заявки в обмеженій кількості в залежності від наявності вільних місць.
Зважаючи на реалізацію програми в форматі вебінару, навчальне місце учасника програми має відповідати таким технічним вимогам:
наявність відеокарти та камери;
наявність мікрофону;
наявність інтернет зв’язку із швидкістю не менше ніж 20 Мбіт/с.
Контактні дані:
електронна адреса: ipuds-pk@ukr.net
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: I II III IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
м. Київ, вул. Академіка Ромоданова, 12/2
Київ
Київський національний університет імені Тараса...
Київський національний університет імені Тараса...
Чорноморський національний університет імені Петра...