Загальна мета. Отримати базові знання щодо змісту загальнообов’язкового державного соціального страхування та напрямків розвитку цифрових технологій у цій сфері.
За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:
знання: нормативно-правової бази з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування та цифрових технологій в цій галузі; сучасних тенденцій розвитку цифрових технологій у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхуванняі;
уміння: використовувати сучасні інформаційні та комунікаційні технології у сфері публічного управління та адміністрування;
навички: надавати експертну оцінку нормативно-правовим актам на різних рівнях публічного управління та адміністрування; забезпечення належного рівня якості управлінських продуктів, послуг чи процесів.
Заняття проводяться у формі лекції з використанням інтерактивних презентацій, тренінгів, тематичних дискусій, дебатів круглих столів, ділових ігор, виконання практичних завдань індивідуально та в складі малих груп, інтерактивні опитування із застосуванням онлайн-інструментів.
Ресурсне забезпечення дистанційного навчання: назви вебплатформи, веб-сайту, електронної системи навчання, через які здійснюватиметься дистанційне навчання із зазначенням посилання (вебадреси) - Google meet, Zoom.
Зміст програми:
Тема 1. Правові, фінансові та організаційні засади загальнообов’язкового державного соціального страхування
Тема 2. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.
Тема 3. . Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності
Тема 4. Сучасні тенденції розвитку цифрових технологій у страхуванні.
Оцінювання і форми поточного, підсумкового контролю. Відвідування занять під час проходження дистанційного навчання шляхом участі у вебінарах – 60%. Самостійна робота (опрацювання обов’язкової літератури, інформаційних та інших матеріалів) – 10%. Поточний контроль здійснюється шляхом проведення комп`ютерного тестування. Максимально – 30%.
Документ про підвищення кваліфікації видається за умови набрання учасником професійного навчання не менше ніж 70%, обрахованих з урахуванням питомої ваги кожної зі складових оцінювання та за умови успішного проходження поточного контролю.
Категорії посад державної служби: Б В
Набір на програму не розпочато.
40007, м. Суми, вул. Харківська, 116, Сумський державний університет
Сумська
Вища школа публічного управління
Полтавський регіональний центр підвищення кваліфікації
Регіональний центр підвищення кваліфікації Кіровоградської...