АКАДЕМІЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ

Академія фінансового моніторингу

Академія фінансового моніторингу

Заклад післядипломної освіти

Додаткові контакти:
Центр підвищення кваліфікації працівників державних органів та міжнародного співробітництва: Тел.: +38 (095) 706-62-75 Адреса: вул. Білоруська 24, м. Київ

Академія фінансового моніторингу є єдиним закладом, який відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 777 від 02.09.2020 уповноважений за рахунок коштів державного бюджету здійснювати перепідготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів органів державної влади у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Освітні програми провайдера:

Запобігання та протидія легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення

Спеціальна професійна (сертифікатна) програма

Загальна мета програми – розвиток у слухачів компетентностей у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

немає набору

Європейська інтеграція: виклики та перспективи для фінансового моніторингу

Спеціальна короткострокова програма

Загальна мета програми – розвиток у державних службовців компетентностей імплементації стандартів Європейського Союзу в систему фінансового моніторингу України з метою здійснення європейської інтеграції.

 

Перелік...

немає набору