Загальна мета. Отримання та систематизація знань стосовно нормативно-правового регулювання реалізації політики у сфері державного інвестування, розвиток компетентностей, необхідних для обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі, набуття умінь і навичок щодо їх практичного застосування під час виконання посадових обов’язків.
За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:
знання: чинного національного законодавства у сфері інвестиційної політики на загальнодержавному, регіональному, місцевому рівні; механізмів державного інвестування, передбачених законодавством України; форм державної підтримки інвестиційних проектів на національному та регіональному рівні; методики аналізу витрат і вигід (cost-benefit analysis) та її використання в процесі обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі;
уміння: застосовувати процедури прийняття рішень та відбору проектів; збирати для цього необхідну кількісну та якісну інформацію; проводити аналіз витрат і вигід (cost-benefit analysis) для обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі;
навички: підготовки рішень для обґрунтування доцільності реалізації інвестиційних проектів і програм.
Заняття проводяться у формі інтерактивних лекцій, практичних занять, тематичних дискусій елементами індивідуальної та групової роботи слухачів, аналіз ситуацій та розв’язання ситуаційних завдань, лекційно-практичне заняття з обговоренням успішних кейсів.
Ресурсне забезпечення дистанційного навчання: назви вебплатформи, веб-сайту, електронної системи навчання, через які здійснюватиметься дистанційне навчання із зазначенням посилання (вебадреси) - Google meet (https://meet.google.com), Zoom (https://sumdu-edu-ua.zoom.us).
Зміст програми: Тема 1. Основи інвестиційної діяльності в державному секторі. Тема 2. Основи управління інвестиційними проектами та інвестиційними процесами. Тема 3. Прикладні аспекти обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі. Тема 4. Методика аналізу витрат і вигод («cost benefit analysis») Тема 5. Порядок прийняття рішень щодо державних інвестицій.
Оцінювання і форми поточного, підсумкового контролю. Відвідування занять під час проходження дистанційного навчання шляхом участі у вебінарах – 60%. Самостійна робота (опрацювання обов’язкової літератури, інформаційних та інших матеріалів) – 10%. Поточний контроль здійснюється шляхом проведення комп`ютерного тестування – 30%. Документ про підвищення кваліфікації видається за умови набрання учасником професійного навчання не менше ніж 70%, обрахованих з урахуванням питомої ваги кожної зі складових оцінювання та за умови успішного проходження поточного контролю.
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
40007, м. Суми, вул. Харківська, 116, Сумський державний університет
Сумська
Київський національний університет імені Тараса...
Київський національний університет імені Тараса...
Чорноморський національний університет імені Петра...