Загальна мета. Отримання та систематизація знань стосовно нормативно-правового регулювання реалізації політики у сфері державного інвестування, розвиток компетентностей, необхідних для обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі, набуття умінь і навичок щодо їх практичного застосування під час виконання посадових обов’язків.
За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:
знання: чинного національного законодавства у сфері інвестиційної політики на загальнодержавному, регіональному, місцевому рівні; механізмів державного інвестування, передбачених законодавством України; форм державної підтримки інвестиційних проектів на національному та регіональному рівні; методики аналізу витрат і вигід (cost-benefit analysis) та її використання в процесі обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі;
уміння: застосовувати процедури прийняття рішень та відбору проектів; збирати для цього необхідну кількісну та якісну інформацію; проводити аналіз витрат і вигід (cost-benefit analysis) для обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі;
навички: підготовки рішень для обґрунтування доцільності реалізації інвестиційних проектів і програм.
Заняття проводяться у формі інтерактивних лекцій, практичних занять, тематичних дискусій елементами індивідуальної та групової роботи слухачів, аналіз ситуацій та розв’язання ситуаційних завдань, лекційно-практичне заняття з обговоренням успішних кейсів.
Ресурсне забезпечення дистанційного навчання: назви вебплатформи, веб-сайту, електронної системи навчання, через які здійснюватиметься дистанційне навчання із зазначенням посилання (вебадреси) - Google meet (https://meet.google.com), Zoom (https://sumdu-edu-ua.zoom.us).
Зміст програми: Тема 1. Основи інвестиційної діяльності в державному секторі. Тема 2. Основи управління інвестиційними проектами та інвестиційними процесами. Тема 3. Прикладні аспекти обґрунтування рішень щодо інвестицій у державному секторі. Тема 4. Методика аналізу витрат і вигод («cost benefit analysis») Тема 5. Порядок прийняття рішень щодо державних інвестицій.
Оцінювання і форми поточного, підсумкового контролю. Відвідування занять під час проходження дистанційного навчання шляхом участі у вебінарах – 60%. Самостійна робота (опрацювання обов’язкової літератури, інформаційних та інших матеріалів) – 10%. Поточний контроль здійснюється шляхом проведення комп`ютерного тестування – 30%. Документ про підвищення кваліфікації видається за умови набрання учасником професійного навчання не менше ніж 70%, обрахованих з урахуванням питомої ваги кожної зі складових оцінювання та за умови успішного проходження поточного контролю.
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
40007, м. Суми, вул. Харківська, 116, Сумський державний університет
Сумська
Сумський державний університет
Академія Радник
Кропивницький інститут державного та муніципального...