ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ В ОРГАНАХ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Пріоритетні завдання здійснення внутрішнього аудиту в органах Пенсійного фонду України

Спеціальна короткострокова програма
Джерело фінансування - Iнші умови
Форма навчання - Дистанційна
Напрям:
  • Реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення (СП)
Компетентності:
  • Знання законодавства
  • Професійні знання

Опис програми:

Загальна мета.  Підвищення рівня професійної спроможності працівників щодо організації та проведення внутрішнього аудиту в органах Пенсійного фонду України.

За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:

знання: правових засад організації внутрішнього аудиту;  основ організації проведення внутрішнього аудиту; 

уміння: визначення пріоритетних об’єктів внутрішнього аудиту та частоти здійснення планових внутрішніх аудитів; формування та затвердження стратегічних та операційних планів діяльності з внутрішнього аудиту;

навички: планування та виконання аудиторського завдання; документування ходу та результатів внутрішнього аудиту; звітування про діяльність з внутрішнього аудиту.

Заняття проводяться у формі лекції з використанням інтерактивних презентацій, тренінгів, тематичних дискусій, дебатів круглих столів, ділових ігор, виконання практичних завдань індивідуально та в складі малих груп.

Ресурсне забезпечення дистанційного навчання: назви вебплатформи, веб-сайту, електронної системи навчання, через які здійснюватиметься дистанційне навчання із зазначенням посилання (вебадреси) - Google meet, Zoom.

Зміст програми:

Тема 1. Правові засади проведення внутрішнього аудиту та понятійний апарат щодо його проведення в органах Пенсійного фонду України

Тема 2. Зовнішній та внутрішній контроль

Тема 3. Організація внутрішнього аудиту в органах Пенсійного фонду України


Оцінювання і форми поточного, підсумкового контролю. Відвідування занять під час проходження дистанційного навчання шляхом участі у вебінарах – 60%. Самостійна робота (опрацювання обов’язкової літератури, інформаційних та інших матеріалів) – 10%. Поточний контроль здійснюється шляхом проведення комп`ютерного тестування. Максимально – 30%.

Документ про підвищення кваліфікації видається за умови набрання учасником професійного навчання не менше ніж 70%, обрахованих з урахуванням питомої ваги кожної зі складових оцінювання та за умови успішного проходження поточного контролю.


Додаткова інформація:



Цільова група:

Категорії посад державної служби: Б В


Обсяг програми (кредити ЄКТС): 0.8

Набір на програму не розпочато.

Місце проведення навчання

40007, м. Суми, вул. Харківська, 116, Сумський державний університет

Сумська

Інші програми за цим напрямом