КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСОБИ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ ЗГІДНО СТАНДАРТІВ ЄС

Концептуальні засоби безбар’єрності згідно стандартів ЄС

Загальна короткострокова програма
Джерело фінансування - Iнші умови
Форма навчання - Дистанційна
Погоджено з НАДС - Наказ НАДС від 21 травня 2024 р. № 81-24
Напрям:
  • Створення безбар’єрного простору
Компетентності:
  • Знання законодавства
  • Професійні знання

Опис програми:

Загальна мета: Формування у державних службовців необхідних знань, умінь та навичок для ефективної роботи щодо забезпечення безбар’єрного простору в різних аспектах життя людини, рівних можливостей для всіх суспільних груп населення, реалізації принципів соціальної, економічної, політичної, цифрової та фізичної безбар’єрності за стандартами Європейського Союзу.

За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:

знання основ діючого законодавства в сфері безбар’єрності та інклюзивності; сутності державної соціальної політики України щодо безбар’єрного середовища; основ забезпечення безбар’єрності за стандартами Європейського Союзу;

уміння застосовувати на практиці норми міжнародного права та національного законодавства у сфері створення безбар’єрного простору; створювати умови щодо безперешкодного доступу людей з інвалідністю та мало мобільних груп населення до послуг, які надаються державними службовцями;

навички визначення ключових проблем у сфері створення безбар’єрного простору; сприяння створенню безбар’єрного простору для громадян в межах службових повноважень.

Викладання та навчання (методи навчання, форми проведення навчальних занять): Інтерактивні лекції, практичні заняття, тематичні дискусії з елементами індивідуальної та групової роботи слухачів.

Структура програми:

Тема 1. Нормативно-правове забезпечення безбар’єрності в країнах Європейського Союзу та Україні

Тема 2. Концептуальні засоби безбар’єрності

Тема 3. Особливості забезпечення різних видів безбар’єрності

Оцінювання та форми поточного, підсумкового контролю: Оцінювання результатів навчання за короткостроковою програмою обсягом до 0,5 кредиту ЄКТС не здійснюється.
Сертифікат про підвищення кваліфікації учаснику навчання видається за умови: відвідування занять – 90% та опрацювання обов’язкової літератури, інформаційних та  інших матеріалів – 10%.
Учасник навчання, який виконав програму в обсязі не менше 90% (сумарно набрав не менше 90%), отримує сертифікат про проходження підвищення кваліфікації.

Додаткова інформація:

Контактний телефон: (0542)33-30-98
e-mail: cpo@fpkpo.sumdu.edu.ua

Цільова група:

Категорії посад державної служби: Б В


Обсяг програми (кредити ЄКТС): 0.33

Набір на програму не розпочато.

Місце проведення навчання

40007, м. Суми, вул. Харківська, 116, Сумський державний університет

Сумська

Інші програми за цим напрямом