Загальна мета. Формування у слухачів курсів підвищення кваліфікації теоретичних і практичних знань, умінь і навичок щодо застосування комунікативних механізмів у процесі управлінської діяльності, здатності ефективної комунікації з громадськістю та спроможності розробляти дієві стратегії і програми державних органів влади, забезпечення відкритості й прозорості функціонування органів державної влади.
За результатами навчання слухачі повинні демонструвати:
знання: сучасних методів розроблення та реалізації комунікативної діяльності в державному управлінні на державному, регіональному та міждержавному рівнях; особливостей побудови взаємодії між органами влади та громадянами шляхом професійно організованої комунікативної діяльності в державному управлінні;
уміння: налагоджувати соціальну взаємодію, співробітництво, попереджати та розв’язувати конфлікти; здійснювати професійну діяльність і приймати обґрунтовані рішення, керуючись засадами соціальної відповідальності, правових та етичних норм;
навички: встановлення комунікації із засобами масової інформації, у тому числі в частині написання прес-релізу, підготовки прес-конференції, брифінгу; використання мережі Інтернет для комунікації з громадськістю.
Викладання та навчання (методи навчання, форми проведення навчальних занять): лекції з використанням інтерактивних презентацій, виконання практичних завдань індивідуально та в складі малих груп, тематичні дискусії.
Ресурсне забезпечення дистанційного навчання: назви вебплатформи, веб-сайту, електронної системи навчання, через які здійснюватиметься дистанційне навчання із зазначенням посилання (вебадреси) - Google meet.
Зміст програми: Тема 1. Система управління комунікаціями. Тема 2. Інструменти комунікацій. Тема 3. Напрями удосконалення системи комунікацій.
Оцінювання і форми поточного, підсумкового контролю. Відвідування занять під час проходження дистанційного навчання шляхом участі у вебінарах – 60%. Самостійна робота (опрацювання обов’язкової літератури, інформаційних та інших матеріалів) – 10%. Поточний контроль здійснюється шляхом проведення комп`ютерного тестування. Максимально – 30%.
Поточний контроль здійснюється у формі у формі тестування у режимі реального часу за допомогою Google-форми (20 тестових завдань). Проводиться в останній день навчання дистанційно в синхронному режимі. Поточний контроль вважається успішно зданим за умови правильної відповіді на 16 тестових завдань (80% від загальної кількості).
Оцінювання здійснюється за 100 бальною шкалою. Шкала оцінювання прямо пропорційна питомій вазі кожного критерію оцінювання у підсумковій оцінці. Підсумком оцінювання є сума всіх оцінок за кожною складовою оцінювання результатів навчання.
Документ про підвищення кваліфікації видається за умови набрання учасником професійного навчання не менше ніж 70% (70 балів), обрахованих з урахуванням питомої ваги кожної зі складових оцінювання та за умови успішного проходження поточного контролю.
Контактний телефон: +38(0542)333-098, 687-782
e-mail: cpo@fpkpo.sumdu.edu.ua
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, Сумський державний університет
Сумська
Сумський державний університет
Академія Радник
Кропивницький інститут державного та муніципального...