ЗАГАЛЬНА МЕТА
Формування системи знань та навичок у службовців публічної (місцевої) влади з питань інтеграції України у європейський економічний простір та особливостей організації та регламентування діяльності основних суб'єктів фінансового сектору.
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАВЧАННЯ СЛУХАЧІ ПОВИННІ ДЕМОНСТРУВАТИ:
Знання: механізмів співпраці ЄС з Україною; параметри основних податків, фіскальні технології, зміст податкових реформ, методи адміністрування податків у європейських країнах; особливості організації системи пенсійного забезпечення країн ЄС; норми Директив ЄС щодо регламентування діяльності фінансових ринків з урахуванням тенденцій діджиталізації та сталого розвитку; сутність поняття “зелена економіка” та “зелені фінанси”; основні інструменти фінансування розвитку “зеленої економіки”; позитивний досвід країн ЄС щодо організації управління фінансовими ризиками.
Уміння: оцінювати рівень зрілості податкової системи України та країн ЄС за результатами аналізу показників індексу економічної свободи, обсягів тіньової економіки; застосовувати норми європейського законодавства щодо пенсійного забезпечення в практичній діяльності, роз’яснювати їх зміст іншим; імплементувати досвід країн ЄС щодо фінансування «зеленої економіки»; обґрунтовувати вибір серед альтернативних джерел фінансування відбудови країни ідентифікувати ризики в фінансово-кредитній системі на макро і мікрорівні.
Навички: давати комплексну оцінку євроінтеграційним процесам в Україні та перспективам її вступу до ЄС; розробка пропозицій щодо розвитку системи оподаткування України з метою підвищення обороноздатності країни та економічної незалежності в умовах євроінтеграції; розбудови стратегії сталого розвитку для публічного сектору; побудови прогнозних моделей розвитку пенсійного забезпечення в Україні на основі вивчення європейського досвіду.
ЗМІСТ ПРОГРАМИ
Тема 1. Інституційна структура та особливості функціонування ЄС.
Тема 2. Податкова система України в умовах Євроінтеграції.
Тема 3. Імплементація досвіду країн ЄС, щодо пенсійного забезпечення.
Тема 4. Досвід Європейського Союзу, щодо регламентування діяльності фінансових ринків.
Тема 5. Фінансування сталого розвитку у країнах ЄС: можливості для публічної влади.
Тема 6. Побудова української моделі залучення коштів для відбудови економіки країни.
Тема 7. Підходи до організації ризик-менеджменту в країнах ЄС.
Ознайомитися з програмою курсу.
Шановні потенційні слухачі, будь ласка, перевіряйте вашу електронну пошту, для отримання відповіді від нас(вона може бути у спамі).
Всі заняття в дистанційній формі з використанням платформи ZOOM. Передбачено можливість навчання у асинхронному режимі.
За результатами навчання видається електронний сертифікат, який буде знаходитися в Вашому особистому кабінеті на порталі управління знаннями НАДС.
Інформація, щодо умов навчання, оформлення документів, наявності вільних місць та отримання сертифікатів за телефоном: Софія МАМАЄНКО +38 066 5045023, фахівець по роботі з документами.
Загальні питання за телефоном: +38 (096) 672 6022 - Наталія Ізмайлова, керівниця.
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI VII
Набір на програму не розпочато.
Громадська або інша неурядова організація
Детальнішеплоща Визволення, 2, Кривий Ріг
Дніпропетровська
Приватний післядипломний заклад освіти «Інститут...
Вінницький регіональний центр підвищення кваліфікації
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпровський...
відгуків: 172
Ізмайлова Наталія кандидат наук
відгуків: 170
Максимова Ірина кандидат наук
відгуків: 159
Васильчук Ірина доктор наук
Супрун Анатолій кандидат наук
Смирна Ольга кандидат наук
Садовенко Марина кандидат наук