Метою є надання інспекторам праці комплексу знань, умінь і управлінських навичок, необхідних для ефективної реалізації державної політики у сфері праці в умовах воєнного стану та в післявоєнний період, проведення оцінки ризиків використання незадекларованої праці суб’єктами господарювання та управління цими ризиками.
Навчання за Тренінговою програмою передбачає реалізацію таких завдань:
- оволодіння системою знань про:
1) основні напрями правового регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану та в післявоєнний період в Україні, у тому числі щодо використання суб’єктами господарювання сучасних інструментів ухилення від неналежного оформлення трудових відносин;
2) міжнародний досвід боротьби з нелегальною працею;
3) проведення оцінки та управління ризиками неналежного оформлення трудових відносин роботодавцями в Україні;
- розвиток системи знань, умінь та навичок, які забезпечують здатність ефективно реалізувати державну політику України у сфері праці, у т.ч. боротьби з нелегальною працею в Україні.
Форма навчання - дистанційна
Зміст програми
Тема 1. Методологічні засади правового регулювання трудових правовідносин. Суб’єкти трудових правовідносин.
Тема 2. Міжнародний досвід правового регулювання трудових правовідносин. Особливості оформлення трудових правовідносин в умовах воєнного стану.
Тема 3. Окремі питання регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану.
Тема 4. Тіньова зайнятість населення: причини та засоби подолання.
Тема 5. Оплата праці в контексті забезпечення належності оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання під час війни та у післявоєнний період.
Тема 6. Вплив цифрових технологій на трудові відносини: проблеми прихованої.
Тема 7. Оцінка та концептуальні основи управління ризиками неналежного оформлення трудових відносин в Україні.
Тема 8. Інноваційні методи вирішення проблеми неформальної зайнятості в Україні.
За результатами навчання учасники професійного навчання повинні демонструвати:
Знання:
основних положень доктрини трудового права та нормативно-правових актів, які регулюють трудові правовідносини; стану судової практики у сфері реалізації трудових правовідносин; організаційно-правових засад державного нагляду (контролю) у сфері праці.
Уміння:
визначати та запобігати ризикам використання суб’єктами господарювання неналежно оформлених трудових відносин із найманими працівниками; робити висновки та на їх підставі прогнозувати і пропонувати шляхи підвищення ефективності реформування національного законодавства України у сфері праці; правильно застосовувати норми законодавства у сфері реалізації трудових правовідносин; прогнозувати тенденції підвищення ефективності реалізації державної політики у зв’язку з реформуванням законодавства у сфері праці
Навички:
оцінювання системи ризиків використання роботодавцями незадекларованої праці; вивчати правозастосовну та судову практику; кваліфіковано інтерпретувати та доводити до відома зацікавлених сторін норми законодавства у сфері праці; обґрунтовувати сутність пропозицій щодо запобігання неформальній зайнятості в Україні
Зважаючи на реалізацію програми в дистанційному режимі, навчальне місце учасника програми має відповідати таким технічним вимогам:
1. Наявність відеокарти та камери.
2. Наявність мікрофону.
3. Наявність інтернет зв’язку із швидкістю не менше ніж 20 Мбіт/с.
Гіперпосилання на сторінку Вебсайту: https://ndiop.kiev.ua/2024/05/16/%d1%81%d0%ba-%d0%b4%d0%b5%d1%82%d1%96%d0%bd%d1%96%d0%b7%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f-%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%85-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bd%d0%be%d1%81%d0%b8%d0%bd/
Категорії посад державної служби: Б В
Категорії посад в органах місцевого самоврядування: IV V VI
Категорії керівників місцевих державних адміністрацій: Голова Перший заступник Заступник
Набір на програму не розпочато.
вул. Вавілових, 13
Київ
Вища школа публічного управління
Полтавський регіональний центр підвищення кваліфікації
Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації...
відгуків: 60
Гора Роман кандидат наук
відгуків: 58
Стасюк Світлана кандидат наук