КОЛЕДЖ ЄВРОПИ В НАТОЛІНІ (ПОЛЬЩА) – ПРОЄКТ ЄС «NATOLIN4CAPACITY BUILDING»

Коледж Європи в Натоліні (Польща) – Проєкт ЄС «Natolin4Capacity Building»

Коледж Європи в Натоліні (Польща) – Проєкт ЄС «Natolin4Capacity Building»

Заклад вищої освіти

Додаткові контакти:
Телефони офісу проєкту у Варшаві: +48225459479 - питання українською мовою, + 48225459481 - питання англійською мовою. Контакті особи: Світлана Овчарова, спеціалістка з комунікації - svitlana.ovcharova@coleurope.eu

Коледж Європи - це інституція післядипломної вищої освіти в галузі європейської інтеграції, заснована в Бельгії в 1949 році. У 1993 році на запрошення уряду Польщі Коледж відкрив у Варшаві свій другий кампус - Натолін. Мета кампусу підготовка кадрів для європейської інтеграції країни центральної та східної Європи. Коледж Європи в Натоліні виконує проєкт Natolin4Capacity Building фінансований за кошти Європейського Союзу. В рамках проєкту, створено платформу онлайн навчання для українських держслужбовців. На платформі представлені курси щодо різних аспектів відносин України з ЄС. Курси доступні англіською мовою і поступово будуть додаватись їхні українські версії. По закінченню кожного курсу слухачі отримають сертифікати. Найкращі слухачі курсів будуть запрошені до участі у навчальних семінарах у Польщі.

Освітні програми провайдера:

Угода про асоціацію між Україною та ЄС та реформи в Україні - Natolin4Capacity Building

Самоосвіта

У рамках співпраці Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, НАДС, проєкту Natolin4Capacity Building та Європейського коледжу в Натоліні створено освітню платформу Natolin4Capacity Building (https://eplatform.natolin4cb.eu/).

 

найближчий набір - 16 Липня 2022