Якою має бути Alma Mater сучасних публічних службовців? Як усіх їх об'єднати спільною ідеєю, створивши ком’юніті випускників – держслужбовців нового покоління. Лідерів змін і якісних трансформацій публічного сектору. Ці питання були у фокусі учасників стратсесії з формування Вищої школи публічного управління на базі нинішньої Української школи урядування.
У суспільстві існує запит на зміни у публічній службі. На лідерство і вміння вдаватися до принципових рішень, визначати пріоритети, вчасно реагувати на запити громадян…
В умовах воєнного стану важливо підвищувати якість професійного навчання публічних службовців.
На цьому наголосила Голова НАДС Наталія Алюшина, представляючи колективу Української школи урядування нового керівника – Юлію Лихач. І наразі, під час стратегічної сесії, експерти визначали пріоритети закладу на шляху трансформації у лідера системи професійного навчання.
Дорожня карта включатиме чимало нововведень, серед яких – індивідуальна траєкторія розвитку держслужбовців категорії А, практико-орієнтовані методики, експертний пул тренерів, коучинг, акцент на посиленні вивчення англійської мови, міжнародні обміни і стажування, кадровий резерв, нетворкінг тощо.