СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОПИС

Сучасний український правопис

Самоосвіта
Джерело фінансування - Безкоштовно
Форма навчання - Дистанційна
Напрям:
  • удосконалення рівня володіння державною мовою
Компетентності:
  • Впровадження змін

Опис програми:

Дата проведення - 27 жовтня, середа, 14.00 - 15.30

Відповідно до ст. 6 та ст. 9 Закону від 25 квітня 2019 р. № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної» всі громадяни України мають володіти українською мовою. Особливо це стосується державних службовців, адже відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301 “Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою”, Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-УІІІ «Про державну службу». В серпні 2021 року Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду запустили Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови https://moyamova.in.ua. В рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння української мовою, із подальшим навчанням. На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також понад 30 онлайн ресурсів для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», розміщений на онлайн-платформі Освітнього Хабу міста Києва, який в доступній формі пояснює норми нового правопису.

Семінар проведе Олена Даниліна - кандидат філологічних наук, доцент, методолог Асоціації інноваційної та цифрової освіти, тренерка курсів української мови для дорослих, курсу креативного письма для підлітків; літературознавиця й критикеса, редакторка художніх і наукових видань (серія “Шкільна бібліотека” видавництва “Фоліо”); педагогиня-коуч, викладачка, казкотерапевтиня й письменниця

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-семінар https://us02web.zoom.us/j/83014912856?pwd=bFFERnpGUUc1MlhJRE0vN2tnQWkvZz09 

Реєстрація триває до 25 жовтня включно. Посилання на zoom-трансляцію семінару буде надіслано всім зареєстрованим учасникам протягом 26 жовтня.Цільова група:

Набір на програму не розпочато.

Провайдер
Місце проведення навчання

ОНЛАЙН

Київ

4.98

відгуків: 52
Рейтинг навчального заходу
Інші програми за цим напрямом