МАЛИШ НАТАЛІЯ

Малиш Наталія доктор наук

Заклади вищої освіти чи освітні програми, які закінчив викладач:

1982-1987: Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, факультет кібернетики, спеціальність «Економічна кібернетика», фах – економіст-математик. 1990-1993: аспірантура економічного факультету Київського університету ім. Тараса Шевченка. У 1993 році захистила дисертацію за спеціальністю 08.00.13 – економіко-математичні методи та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2011 році захистила дисертацію за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління в НАДУ при Президентові України та здобула науковий ступінь доктора наук з державного управління. Звання професора отримала по кафедрі економічної політики у 2014 р.

Опис досвіду викладання:

Нині: професор кафедри суспільного врядування факультету правничих наук Національного університету "Києво-Могилянська академія". Науково-педагогічний стаж роботи: 30 років у закладах вищої освіти.

Сфери інтересів:

  • Місцевий та регіональний розвиток
  • Законодавство з питань державної служби
  • Гендерні аспекти
  • Аналіз політики
  • Моніторинг і оцінювання

Додаткова інформація:

1. «Моніторинг та оцінювання на основі результатів» – проект Світового банку, 2013 р. (сертифікат); 2. «Літня школа з моніторингу та оцінки для викладачів вищих навчальних закладів» проекту МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки та участю Центрів контролю та профілактики захворювань (м. Атланта. США) та Каліфорнійського університету (м. Сан-Франциско, США), 11-22.07.2016 р., м. Львів. Сертифікат (72 год.) 3. «Літня школа з вдосконалення курсів з моніторингу та оцінки для викладачів вищих навчальних закладів» проекту «Технічної допомоги в сфері МіО та ефективного використання даних» МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки та участю Центрів контролю та профілактики захворювань (м. Атланта. США) та Каліфорнійського університету (м. Сан-Франциско, США), 7-11.08.2017 р., м. Одеса. Сертифікат (37 год.) 4. Курс «Формування громадянських компетентностей у державних службовців», швейцарсько-український проект. Свідоцтво майстер-тренера з освіти демократичного громадянства та освіти з прав людини Р/н 14122017-17 від 14.12.2017 р., 3 кредити (90 годин). 5. Тренінговий курс «Школа тренерів/ок з проведення гендерно-правової експертизи» Національного агентства України з питань державної служби за підтримки ООН Жінки «Ґендерна рівність в центрі реформ, миру та безпеки» в Україні. Свідоцтво, (60 год.)