ЯК СЛУЖБІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ОЦІНИТИ РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ?

Як службі управління персоналом оцінити результативність професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування?

13 Квітня 2021

Як службі управління персоналом визначити, наскільки професійне навчання державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування було актуальним, практикоорієнтованим, корелювалося з їх посадовими обов’язками, встановленими завданнями і ключовими показниками ефективності, результативності та якості службової діяльності, стратегічними цілями і завданнями державного органу або органу місцевого самоврядування?

 

Читайте нову інфографікуяка візуалізує алгоритм оцінювання результативності професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та наочно показує процедуру розрахунку результативності професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Матеріал підготовлено НАДС за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».