ТРИВАЄ КУРС ІЗ КІБЕРЗАХИСТУ У ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ ТА НА ОБʼЄКТАХ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Триває курс із кіберзахисту у державному секторі та на обʼєктах критичної інфраструктури

27 Квітня 2023

Кібербезпека кожного органу державної влади  – є важливою складовою національної безпеки держави. Про це зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина під час відкриття навчання за курсом із кіберзахисту для осіб, відповідальних за цей напрям у державному секторі та на обʼєктах критичної інфраструктури.  

За словами Наталії Алюшиної, актуальність питання кібербезпеки суттєво посилилося після повномасштабного вторгнення. Низка органів державної влади неодноразово ставали об’єктами хакерських атак. Відповідний навчальний курс для держслужбовців категорії «А» та керівників вищої ланки, власне, і розробили, аби сприяти у побудові в країні дієвої системи кіберзахисту. Курс ураховує виклики воєнного часу у контексті посилення стійкості державних установ в умовах атак російських хакерів. По його завершенню учасники матимуть знання із налагодження на управлінському рівні процесів розбудови екосистеми кіберзахисту у відомствах. Увага також буде приділена ознайомленню із галузевим законодавством, що запроваджується наразі в Україні. Навчання проводять керівники Держспецзв'язку, провідні фахівці приватного сектору із з кіберзахисту та інформаційної безпеки. Наразі набір другого потоку слухачів завершено. Залишити заявку на участь у наступних навчальних потоках можна за лінком - https://cybermonth.cip.gov.ua/civil-servants/cyber-course-a/form/index.php.

Проєкт реалізується Держспецзв’язку за підтримки НАДС, Вищої школи публічного управління та проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).