РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП НАВЧАННЯ ГОЛІВ РАЙОННИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

Розпочався черговий етап навчання голів районних адміністрацій

05 Жовтня 2020

Cьогодні на базі Української школи урядування розпочався третій етап навчання за короткостроковою програмою «Організація діяльності голів районних державних адміністрацій в умовах реформ».

Слухачів привітала Голова НАДС Наталія Алюшина та зорієнтувала на активне навчання: «При складанні навчальної програми акцент зроблено власне на ключових аспектах роботи районних адміністрацій. Зокрема, мова йтиме про важливе, на що варто звернути увагу в першу чергу. Крім цього, у вас є чудова можливість поспілкуватися зі спікерами, серед яких є представники НАДС та ряду міністерств, та з’ясувати відповіді на ті питання, що турбують. Усім бажаю плідної роботи та максимально корисно використати можливість підвищити власний професійний рівень».

Також до учасників звернулися генеральний директор Директорату з питань регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України Ольга Бугай та директор Української школи урядування Наталія Наулік.

Тематичні семінари й тренінги заплановані за участі досвідчених тренерів, науковців та авторитетних управлінців. Навчальна програма включає як теоретичні, так і практичні запитання. Зокрема, керівники районів ознайомляться з ефективними інструментами управління, проаналізують хід проведення медичної та освітньої реформ, поділяться практичним досвідом на місцях з даних питань. Окремо буде зосереджено увагу на здійсненні держадміністраціями повноважень в умовах завершення реформи децентралізації.

Варто додати, що навчання проводиться за підтримки Офісу Президента України, НАДС та Української школи урядування. За два попередні тижні навчання вже пройшли шістдесят очільників районних державних адміністрацій.