ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА «НОВАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО СЛУЖБУ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» ВІД 2 ТРАВНЯ 2023 РОКУ: КОМЕНТАРІ ТА ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ»

Презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»

15 Травня 2024

23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз».

Видання допоможе експертам і усім зацікавленим особам ґрунтовніше підготуватися до реалізації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Додамо, що Закон визначає нові організаційно-правові засади служби в ОМС та сприяє гармонізації національного законодавства із вимогами Європейської хартії місцевого законодавства та стандартами ЄС.

Посібник підготовлений Радою Європи в рамках Програми «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» у співпраці з Асоціацією міст України (АМУ) та у координації з НАДС.

Для участі у заході прохання заповнити Google форму тут. Зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до платформи Zoom і матимуть змогу долучитись до обговорення.

Запрошуємо до участі представників і представниць ОМС та галузевих асоціацій, провайдерів навчальних послуг, міжнародних проектів та програм, з експертного середовища. Початок об 11:00.

Захід організовується Національним агентством України з питань державної служби, Програмою Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» у партнерстві з АМУ.

Пряма трансляція заходу на ресурсах Програми Ради ЄвропиНаціонального агентства України з питань державної службиАсоціації міст України та порталу «Децентралізація».