НОВИЙ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ НА ПОРТАЛІ ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА РОЗПОВІДАЄ ПРО РІЗНІ АСПЕКТИ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ В РОБОТІ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Новий освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта розповідає про різні аспекти безбар’єрності в роботі публічних службовців

27 Січня 2022

Сьогодні на порталі Дія.Цифрова освіта з’явився новий освітній серіал  — «Держава без бар’єрів». У першій серії освітнього серіалу взяла участь перша леді Олена Зеленська. 

Серіал включає в себе 6 серій тривалістю до 10 хвилин, де розповідається про те, що призводить до формування стереотипів і як уникати упередженості в роботі, як дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами, як застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень та чому саме від публічних службовців залежить, чи буде держава безбар’єрною для своїх громадян.   

«Бути державним службовцем чи посадовою особою місцевого самоврядування – це відповідальність. Відповідальність не лише за себе, а й за інших. Ми люди, які працюють для людей. І хто як не ми, маємо зробити все можливо, щоб наша держава була без бар’єрів. І цей онлайн курс, ми готували щоб розповісти більше, як ми можемо це зробити своїми, здавалося б інколи, невеликими справами. Тут кожен знайде те, що йому потрібно в роботі, зможе переосмислити свої слова,  дії та поведінку. Зі своєї сторони, я закликаю публічних службовців пройти цей курс. Він має потрапити у список обов’язкових справ у цьому році.  Проте підійдіть до нього відповідально, усвідомлено, пропустіть його через себе. У цьому вам допоможуть чудові спікери, які поділилися своїм досвідом, знаннями, практичними порадами. І це лише початок! Він стане вагомою частиною низки програм підвищення кваліфікації. Давайте бути відкритими! Спільно ми зможемо змінити публічну службу та ставлення людей до неї. Для цього, нам потрібно постійно працювати над собою та пам’ятати, чому ми обрали публічну службу як покликання», - переконана Голова НАДС Наталія Алюшина. 

Безоплатно дивитися серіал можна тут -  https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-government.

Довідково: курс Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, ГО «Безбар’єрність», НАДС, представниками громад янського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.