НАТАЛІЯ АЛЮШИНА: ЗА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ЗА ПІДТРИМКИ НАДС ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ БІЛЬШЕ 1300 ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ

Наталія Алюшина: За час воєнного стану за підтримки НАДС пройшли навчання більше 1300 публічних службовців з питань управління освітою

22 Лютого 2023

 

НАДС як партнер швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) у питаннях освітнього розвитку підтримує ініціативу «Стаємо сильнішими разом!», спрямовану на допомогу дітям, які постраждали від війни.

Про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина на презентації зазначеної ініціативи, яку реалізує проєкт DECIDE у партнерстві з Офісом Омбудсмана України, МОН України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

«Для мене як очільниці НАДС важливо, аби навчання, організоване за підтримки Агентства, зокрема у підвідомчій Вищій школі публічного управління, а також регіональних центрах підвищення кваліфікації задовольняло потреби посадових осіб, долучених до реалізації освітньої політики. Важливий акцент цього навчання – вміння організувати безпечні умови освітнього процесу. Я є мамою школяра і знаю, наскільки важливо вміти забезпечити коректний інструктаж, пояснити дітям, як поводитися під час тривоги, які місця є найбільш безпечними під час обстрілу, що покласти у наплічник», - наголосила Наталія Алюшина.

За словами Голови НАДС, за час воєнного стану у Вищій школі та інших закладах навчалися більше 1300 публічних службовців, які займаються питаннями управління освіти. Ідеться про керівників та спеціалістів обласних і районних державних (військових) адміністрацій, голів ОТГ, працівників підрозділів місцевих державних адміністрацій. Головні напрямки програми – організація освітнього процесу в умовах воєнного стану, роль військових адміністрацій в управлінні, матеріально-технічному та фінансовому забезпеченні закладів освіти.

«Упевнена, що спільні з нашими міжнародними партнерами проєкти підвищують обізнаність управлінців у питаннях організації безпечної життєдіяльності на територіях громад. Ми стаємо сильнішими разом і наближаємо перемогу», - підкреслила Наталія Алюшина.