НАТАЛІЯ АЛЮШИНА В ЕФІРІ СУСПІЛЬНЕ.КРИМ РОЗПОВІЛА ПРО РЕЗЕРВ ВІДНОВЛЕННЯ

Наталія Алюшина в ефірі Суспільне.Крим розповіла про Резерв відновлення

31 Січня 2024

Україні потрібні кадри, які працюватимуть на деокупованих територіях. В цьому питанні діємо на випередження - активно шукаємо кваліфікованих, мотивованих фахівців, які готові спробувати свої сили перед новими викликами.

З цією метою було створено Резерв відновлення, до якого на сьогодні зараховано уже 2150 кандидатів. Їх середній вік – від 32 до 48 років. Серед них є держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування, військовослужбовці, депутати міських та сільських рад, журналісти, громадські діячі, волонтери.

За регіональним пріоритетом більшість кандидатів обирають як бажане місце роботи - Крим. Голова НАДС Наталія Алюшина розповіла детальніше журналістам Суспільне.Крим про кандидатів Резерву відновлення.

За її словами, кандидати надають перевагу управлінським напрямам. Натомість на деокупованих територіях очікують не тільки керівників. Там гостріша потреба у фахівцях, які, приміром, знаються на мобілізації, цивільному захисті, IT-сфері, інформаційній безпеці, бухгалтерії. Тобто, деокуповані території потребують широкого кола спеціалістів. 

Нагадуємо, що всі зараховані до Резерву відновлення мають можливість інтенсивно підвищити свій рівень професійної компетентності.

Зокрема, на Порталі управління знаннями розміщено відповідні навчальні програми: https://pdp.nacs.gov.ua/ 

Окрім того, у Вищій школі публічного управління розробили 14 короткострокових програм з підвищення кваліфікації щодо управління деокупованими територіями.

Також, є можливість навчатися ще й у регіональних центрах підвищення кваліфікації. Там доступне навчання за більш ніж 20 програмами.

 Ідеться про дистанційний та очний формат у різних регіонах України.

Прийом анкет до резерву відновлення триває. Реєстрація: https://reserve.nads.gov.ua/