«Ми свідомі того, що успіх нашої країни на шляху входження до ЄС великою мірою визначається якістю кадрового забезпечення публічної служби, ефективністю кожного публічного службовця. Саме публічні службовці, навіть в умовах збройної агресії, продовжують проєвропейські реформи, беруть безпосередню участь у розробці євроінтеграційних законів, відбудові інфраструктури, перебудові економіки. А після перемоги саме вони будуть забезпечувати повоєнне відновлення та розвиток країни», - зазначила Голова Агентства.
Тож, за словами Наталії Алюшиної, країна гостро потребує фахівців, здатних швидко, ефективно, нестандартно діяти в умовах невизначеності та в критичних ситуаціях. Це, в свою чергу, обумовлює необхідність створення належних умов для професійного навчання публічних службовців та підвищення спроможності закладів освіти у забезпеченні освітніх потреб.
«НАДС робить все аби сучасна система професійного навчання публічних службовців була відкритою до нових ідей, технологій та інновацій. Це сприятиме розвитку спроможності закладів освіти у здійсненні професійного навчання публічних службовців, які не лише забезпечать ефективність внутрішньої державної євроінтеграційної роботи. Але й зможуть гідно представляти Україну на переговорах чи в інституціях ЄС. А також разом з експертами держав-членів Євросоюзу формуватимуть політику ЄС», - підкреслила Наталія Алюшина.
Крім цього, Наталія Алюшина розповіла про головні тренди у сфері організації професійного навчання. Серед них: