НАТАЛІЯ АЛЮШИНА: КВАЛІФІКАЦІЮ РЕЗЕРВІСТІВ ВИЗНАЧАЮТЬ НЕ ЛИШЕ ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ, АЛЕ І ЗДАТНІСТЬ ДО ЛІДЕРСТВА

Наталія Алюшина: Кваліфікацію резервістів визначають не лише професійні знання, але і здатність до лідерства

03 Липня 2024

Метою освітнього онлайн-марафону «Організація роботи на деокупованих територіях», організованого НАДС разом із Вищою школою та партнерами, є підвищення рівня професійної компетентності та психологічної готовності осіб, зарахованих до Резерву відновлення. Ідеться про формування практико-орієнтованих вмінь щодо процесів реінтеграції звільнених територій та сталого розвитку України.  Про це зауважила під час відкриття заходу Голова Агентства Наталія Алюшина. 

Програма охоплює питання управління персоналом, надання адмінпослуг, забезпечення доступності та якості соціальних послуг, кібербезпеки й кіберзахисту, мобілізації тощо. 

Очільниця НАДС відзначила, що кваліфікацію учасників Резерву визначають не лише суто професійні знання, але і психологічні аспекти, зокрема, здатність до лідерства. 

«В умовах війни лідерство стає ключовою умовою для самодостатнього розвитку, самореалізації та персонального успіху. Лідерство — це активність і пропозиція кращого розвитку подій. Це – нагода уникнути зневіри і занепаду. Воно дозволяє досягти більше, аніж можна очікувати. Лідерство – це готовність змінювати на краще себе, свої громади і власну державу», - наголосила Наталія Алюшина. 

На її думку, українське суспільство в умовах війни гуртується лідерством. «Лише за таких умов ми починаємо визначати амбітні цілі. Зневіра виникає через брак лідерів. Аби перемагати, треба власним прикладом активувати суспільну енергію. Спрямувати її на досягнення мети. Саме тому як Голова НАДС я на усіх рівнях активую тренд лідерства на публічній службі. Спонукаю колег до професійного зростання. До вивчення англійської, опановування навичок стратегічного планування», - зазначила очільниця Агентства. 

Довідково: 

Онлайн-марафон «Організація роботи на деокупованих територіях» стартував 3 липня 2024 року. Його ініціаторами є НАДС, Вища школа публічного управління та партнери. Його учасники – громадяни, зараховані до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях. 

Заплановано до вивчення 17 тематичних напрямів. Серед них – фінансова грамотність в умовах воєнного стану, комунікація та взаємодія з ветеранами і ветеранками, протидія гібридним загрозам та забезпечення інформаційної безпеки, запобігання корупції та забезпечення доброчесності тощо. Навчання у рамках онлайн-марафону відбуватиметься щотижня упродовж чотирьох місяців. 

Серед викладачів – представники СКМУ, НАДС, Вищої школи публічного управління, Гаазької академії муніципального управління, центральних органів виконавчої влади, обласних і районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.