НАДС ВИДАНО ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

НАДС видано практичний посібник з питань планування та організації професійного навчання публічних службовців

07 Березня 2023

 

Професійне навчання є надійним фундаментом для підвищення якості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та ефективності діяльності державних органів. Невипадково ми щоденно спостерігаємо за зростанням уваги до питань планування особистого професійного розвитку та розвитку персоналу державних органів.

Мета НАДС – надати місцевим органам виконавчої влади послідовну та скоординовану методичну підтримку щодо управління професійним навчанням їх персоналу для забезпечення ефективної реалізації повноважень виконавчої влади в областях і районах, містах Києві та Севастополі.

Практичний посібник, виданий НАДС, – це простий ресурс, орієнтований на практичну роботу з організації та забезпечення комплексного планування професійного навчання, що підтримується дієвими комунікаціями й взаємодією, кращим співвідношенням затрат і якості освітніх послуг, стратегічного, ефективного та узгодженого використання відповідних ресурсів на місцевому рівні.

Цей практичний посібник акцентує увагу на особливостях правового регулювання професійного навчання осіб, уповноважених на виконання функцій держави, розкриває повноваження НАДС і посадових осіб місцевих державних адміністрацій у сфері планування та організації професійного навчання, систематизує питання формування власної траєкторії професійного розвитку державними службовцями місцевих державних адміністрацій, головами місцевих державних адміністрацій, їх першими заступниками та заступниками, докладно описує роль служби управління персоналом в питаннях забезпечення професійного навчання.

Навчальний посібник стане в нагоді кожному, хто планує власне професійне навчання або  опікується питаннями планування, організації та забезпечення професійного навчання персоналу місцевої державної адміністрації. 

Завантажити повну версію практичного посібника ( .pdf , 3.99 Мб )