АБИ КОНФЛІКТІВ НЕ ВИНИКАЛО: В НАДС РОЗПОЧАТО СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ ЩОДО РОБОТИ З КОНФЛІКТАМИ В ОРГАНАХ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ

Аби конфліктів не виникало: в НАДС розпочато серію вебінарів щодо роботи з конфліктами в органах публічної влади

28 Вересня 2022

28, 29 та 30 вересня в НАДС триває серія вебінарів в рамках навчальної програми Української школи урядування «Робота з конфліктами в органах публічної влади». На важливості такого навчання наголосила Голова НАДС Наталія Алюшина.

«Ми зацікавлені, щоб в такий складний для нашої країни час, державні органи та органи місцевого самоврядування працювали злагоджено та ефективно. Вчасно надавали громадянам якісні послуги, підтримку та наближали нашу країну до перемоги. А для цього у колективі має панувати комфортна для роботи атмосфера, яка ґрунтується на командній взаємодії. Тож, кожен має вміти правильно реагувати на конфлікти та вирішувати їх. Кілька місяців тому ми презентували методичні рекомендації щодо роботи з конфліктами в державних органах та в органах місцевого самоврядування. А вже на початку вересня відкрито навчальний курс «Робота з конфліктами в органах публічної влади», що розміщено на навчальній платформі MOODLE Української школи урядування», - зазначила Наталія Алюшина.

Голова НАДС також подякувала Координатору проектів ОБСЄ в Україні за багаторічний досвід співпраці у напрямку впровадження культури роботи з конфліктами в органах публічної влади в Україні. А ось допомогати публічним службовцям підвищувати «скіли» щодо управління конфліктами буде Діана Проценко, фахівчиня у сфері роботи з конфліктами, медіації, фасилітації діалогів.

Впродовж трьох днів таке навчання пройдуть 75 працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. Сподіваємося, що отримані поради та практичні інструменти знайдуть належне застосування у роботі публічних службовців.

Довідково

  • Методичні рекомендації щодо роботи з конфліктами в державних органах - https://bit.ly/3y6gA8z 
  • Методичні рекомендації щодо роботи з конфліктами в органах місцевого самоврядування - https://bit.ly/3zZP8dY 
  • Навчальний курс «Робота з конфліктами в органах публічної влади» - https://moodle.usg.org.ua/course/view.php?id=120