КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ З ГНУЧКИМ ГРАФІКОМ MYCLASS (РІВНІ A2-C1)

Курс англійської з гнучким графіком myClass (рівні A2-C1)

Спеціальна короткострокова програма

Опис програми:

myClass – це іноваційний курс від Британської Ради, що пропонує вам гнучкість у керуванні власним навчальним процесом. З myClass ви вибираєте заняття, які найбільше відповідають вашим інтересам та розпорядку дня.

Практична англійська мова

З myClass ви вивчаєте англійську, яка вам дійсно потрібна – з акцентом на розмовних навичках у повсякденних ситуаціях та сприйнятті мови на слух. Заняття спрямовані на опрацювання тем, що знадобляться вам у реальному житті.

Зручність

Записавшись на myClass, вам не треба чекати, поки почнеться новий набір. Як тільки ви зареєструєтеся – можете приступати до вивчення мови. Крім того, у вас є можливість записатися на заняття навіть за одну (!) хвилину до його початку.

Ви маєте повний контроль

Після реєстрації вам надається особистий доступ до системи онлайн-бронювання. Таким чином ви можете керувати своїм курсом та відслідковувати власний прогрес.

Більша гнучкість – більший вибір

В онлайн-системі бронювання ви самостійно вибираєте день, час, викладача та тему заняття згідно зі своїми побажаннями та розкладом. Також Ви можете змінити ваш вибір за 24 години до початку заняття.

Ви не платите за пропущені заняття

З гнучкою системою навчання вам не доведеться платити за заняття, яке не можете відвідати. Просто скасуйте його не пізніше як за 24 години до початку.

Для кого підійде myClass

myClass розроблено для тих, в кого багато справ і дуже насичений графік. myClass підійде тим, хто хоче навчатися дуже інтенсивно і досягти високих результатів у короткий термін, а також тим, хто навпаки хоче навчатися менш інтенсивно у зв’язку з напруженим графіком. 

Додаткова інформація:

Для проходження 30-хвилинного тестування та реєстрації на консультацію, будь ласка, перейдіть за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/english/book-course/level-test Для кого призначена ця програма:

Категорії посад державної служби: В Б А

Категорії посад в органах місцевого самоврядування: VII VI V IV III II I

Категорії керівників місцевих державних адміністрацій: Заступник Перший заступник Голова

Набір слухачів не розпочато.

Провайдер
Місце проведення курсу

вул. Жилянська, 29

Київ

Інші навчальні заходи за цим напрямом